Jak vybírat plavky

Pokud se chystáte koupit si nové plavky, určitě víte, jak náročné je vybrat si ty správné. Výběr kvalitních plavek, jak pánských tak dámských, může přinést nečekané problémy. Ačkoliv se může zdát výběr tohoto oblečení jako triviální, nemusí to tak být. Na dnešním trhu je nepřeberné množství plavek, člověk se tak velice lehce dezorientuje a ztratí přehled co je kvalitní, co ne, co je předražené, co je levné a proč je to tak levné.

Nevíte-li, jaké plavky zvolit, po jakém typu sáhnout, zamyslete se především, jaké máte problémové partie a jaký typ plavek by mohl být ideální volbou. Obecně je známo, že jsou bikiny se zavazováním za krkem vhodné především pro ženy hubené. Tyto bikiny skvěle zdůrazní štíhlost a krásu. Zvýrazní také krásné tvary těla. Ženy, které trápí velikost v oblasti hýždí mohou sáhnout po plavkách s nohavičkami.

Některé ženy ocení i jednodílné plavky. Tento typ plavek je vhodný především pro ženy, které mají tělo ve tvaru hrušky, zde se zaměřte na výkroj plavek, a to především v oblasti zad a na bocích. Je známo, že vykrojení nízké zkracuje nohy.

Ženy s atletickou postavou, které potřebují pohodlný pohyb v plavkách, určitě ocení placky, ve kterých se pohodlně plave a v ničem nepřekáží. V tomto případě je nutné vybírat spíše podle praktičnosti než podle vzhledu.

Výběr kvalitních plavek je jen na Vás, neberte to však na lehkou váhu a dbejte na to, aby plavky nejen skvěle vypadaly, ale aby Vám také skvěle seděly. Nebojte se a zkuste experimentovat, volte různé tvary, střihy, barvy a vzory.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *