Začněte se učit německy a zvyšte své šance na trhu práce

Německo je velice důležitým ekonomickým partnerem Česka. Proč toho nevyužít a nezamyslet se nad uplatněním v množství německých firem, které zde nebo přímo v Německu působí? Zaměstnavatelé často hledají lidi, kteří německy umí, avšak kvůli stále větší popularitě angličtiny, je to pro ně čím dál tím těžší.

Umět německy tak znamená výrazně zvýšit šance na uplatnění na trhu práce v prosperujících německých firmách. Kromě toho je němčina jedním z nejrozšířenějších jazyků v Evropě. Domluvíte se s ní totiž nejen v Německu, ale i v Rakousku nebo Švýcarsku a rozumí jí téměř 200 milionů lidí.

Pokud se chcete i vy stát jedním z nich a rozšířit si tak svoje obzory, přípravou pro vás může být jazykový kurz němčiny, kde se intenzivní formou jazyk naučíte a kde si můžete vybírat ze široké nabídky úrovní i forem.

Jak si vybrat správně?

Pokud máte zájem například o certifikát nebo složení zkoušky, doporučujeme vybrat si individuální kurz. Nemusíte se starat o dostatečné vytížení ani o tempo ostatních lidí, naopak se lektor přizpůsobí vám a vytvoří vzdělávání na míru. Můžete tak dosáhnout rychlého, a především vysoce efektivního postupu, kdy se nebudete zdržovat s něčím, co už umíte.

Skupinové kurzy jsou výhodné především pro svoji nižší cenu, kromě toho ale také nabízí kontakt se širší škálou lidí, vytvoření nových kontaktů a přátel. Naučíte se lépe přizpůsobovat řeči jiných lidí, porozumět jim a také mluvit tak, aby zase dobře rozuměli oni vám.

Tyto kurzy mají danou strukturu a tempo se přizpůsobuje skupině. Pokud jste rádi v kolektivu a ostatní lidé vás motivují k vlastní lepší práci, je toto správná volba.

Výuka i online

Díky moderním technologiím se rozšiřují možnosti výuky i v oblasti jazykového vzdělávání, a tak není problém nastoupit do kurzu němčiny i online. Výuka takto probíhá jednoduše v prostředí komunikační aplikace jako je MS Teams, kde se lektor i studenti můžou slyšet, vidět i sdílet obrazovku.

Pro připojení vám stačí počítač a internet. Výhodou je i šetření a efektivnější nakládání s časem a útratami za dojíždění. Chcete si najít rodilého mluvčího přímo z Německa? Právě díky výuce online můžete bez problému najít kohokoliv, kdo vám bude perfektně vyhovovat, ačkoliv je z úplně jiného státu.

Jestli vás článek zaujal a máte-li zájem o bližší informace, napište nebo zavolejte do Jazykové školy PELICAN, kde vám pomůžeme s výběrem ideální volby právě pro vás tak, abyste byli spokojení a dosáhli vašich vytyčených cílů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *