Tři tipy na místa, kde strávit zbytek léta

Letošní léto dává člověku opravdu zabrat. Hodnoty na teploměru se přibližují k rekordním číslům, sluníčko svítí neúnavně. I když by správně mělo člověk dobít energií, spíše ho vysiluje, pokud tedy člověk není u vody. Že vás to u rybníka za domem už nebaví? Nemusíte se tam čvachtat celé léto, existuje mnoho dalších míst, kam vyjet za osvěžením a vodou. A my vám poradíme rovnou tři místa, kde strávit zbytek letošního opravdu parného léta.

Je však třeba dodat, že existuje daleko více míst, kam se v létě vydat. Vybrali jsme jen to nejatraktivnější, kde si na své přijdou jak rodiny s dětmi, tak unavení dospělí, kteří touží jenom po jediném, a to po zaslouženém odpočinku.

Termální koupaliště Bešeňová

Celoročně přístupný moderní aquapark, který se pyšní paletou otevřených i krytých bazénů, skvělou pestrou nabídkou i různými službami. Tak lze popsat termály Bešeňová, kam byste v létě měli rozhodně zavítat (a samozřejmě nejen v létě).

Pokud jste si do nynějška mysleli, že termály jsou jenom pro seniory, které bolí klouby, nebo pro lidi, kteří si potřebují odpočinout po dlouhé prodělané nemoci, spletli jste se. Termální koupaliště Bešeňová je naprosto pro každého, kdo chce na chvilku zpomalit. A zdejší termální voda? Ta je jen bonusem, který vám uleví od urologických problémů, od problémů pohybového ústrojí nebo si poradí s kosmetickými nepříjemnostmi.

A co se týče ubytování v Bešeňové, s tím poradí cestovní kancelář CK Rekrea Ostrava.

Zájezd k moři

K létu patří také slaná voda a palmy vlající ve větru. Pokud vás to neláká na celý týden, vyjeďte si k moři aspoň na pár dnů. Uvidíte, jak si odpočinete a jak naberete novou sílu, energii i kreativního ducha, kterého pak využijete v zaměstnání.

V karavanu

To, že vás nebaví rybník za domem, neznamená, že vás nebude bavit jiný rybník nacházející se v Česku. Co třeba se přestěhovat na pár dnů či týdnů do karavanu, se kterým si objedete atraktivní místa v Česku či v blízkém zahraničí?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *