Pozor na padělky léků na erektilní dysfunkci. Jejich složení je neznámé

Za problémy s erekcí může být celá řada příčin. Je to od obligátního věku, až po nezdravý životní styl. Problémy jsou často také psychologického charakteru. V životě je tak potřeba se především snažit odbourat negativní vlivy na naše zdraví a snížit úroveň stresu. V dnešním hektickém období je to však stále komplikovanější. Také proto řada mužů vyhledává různé preparáty, které mají s erekcí pomoci.

Když chcete medikament na předpis, jděte za lékařem

Pozdě na léčbu určitě není nikdy. Je však potřeba vzít odvahu a zajít za svým ošetřujícím lékařem. Nebojte se, rozhodně nejste první ani poslední. Lékaři jsou tady od toho, aby nám pomohli vyřešit naše problémy. Není proto žádný důvod se jim nesvěřit ani s intimní záležitostí. Mnoho mužů se lékařů ptá na účinky Viagry, která patří jednoznačně k nejznámějším lékům. Pomáhá vyřešit problém s erekcí a je na předpis. Má ovšem také vedlejší účinky. Může vám ji napsat váš lékař, ale rozhodně se vyvarujte jakýchkoliv nákupů léků, které se takto označují, ale prodávají se na pochybných místech na internetu. V takovém případě totiž:

  • Neznáte původ léku
  • Neznáte jeho složení

To, že něco vypadá jako Viagra, ještě neznamená, že to tak je i ve skutečnosti. Složení léků z neznámých zdrojů vám nikdo není schopen garantovat. Můžete se dokonce vystavit zdravotním rizikům.

Zakázané léky

Existují také různá generika Viagry. Jedním z takových případů je také Kamagra. Ne všechna léčiva jsou však v České republice schválena, a to je také případ Kamagry. Pokud se ptáte, co je to Kamagra, jedná se opět o léčivo, které obsahuje Sildenafil, stejně jako je tomu u Viagry. Na rozdíl od Viagry je však Kamagra v Česku nelegální. Dostat se k ní tedy můžete pouze neoficiální cestou, kde opět hrozí nebezpečí padělku, které mohou mít negativní dopady na vaše zdraví. Proto nikdy neriskujte, nestojí to za to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *