Proč patří vinylové dílce Gerflor Creation 55 Clic mezi nejlepší podlahy na trhu?

Jestli zrovna přemýšlíte o nové podlaze, měli byste při čtení těchto řádků zpozornět. Ve stručnosti vám představíme vinylové dílce Gerflor Creation 55 Clic, které vám nabídnou dokonalý komfort při chůzi a zároveň i skvělé užitné vlastnosti.

Vinylová podlaha Gerflor Creation 55 Clic s dokonalými vlastnostmi

Ať už máte interiér laděný do jakéhokoliv stylu, z 69 dostupných typů designu si určitě vyberete tu pravou vinylovou podlahu, která působivě dotvoří celkovou atmosféru interiéru. V nabídce jsou 3 velikosti dílců a desek, takže se nemusíte omezovat ani v tomto ohledu.

Vinylová podlaha Gerflor Creation 55 Clic se pyšní exkluzivní technologií zdvojeného jádra (DUO CORE TECHNOLOGY). Podlaha tak v sobě kombinuje pružnost, dokonalou pevnost a nadstandardní ochranu proti opotřebení.

Podlaha má klasifikaci 33/42, takže se jedná o velice odolnou vinylovou podlahu, která s přehledem zvládne i střední zátěž. Z toho důvodu se hodí například do kanceláří, hotelů, restaurací i do bytových prostor. Je vhodné dodat, že podlaha je 100% vodotěsná, takže ji můžete bez starostí instalovat i do míst s vysokou mírou vlhkosti. Nášlapná vrstva je průhledná a má 0,55 mm.

Když se zaměříme na akustické vlastnosti, musíme konstatovat, že vinyl Gerflor spadá do třídy B. To znamená, že kročejová neprůzvučnost je o 12 dB nižší než u laminátu.

Jednoduchá pokládka

Za velkou výhodu vinylových dílců click se považuje opravdu snadná instalace. Častokrát dokonce nemusíte ani upravovat podklad nivelační stěrkou. Vinyl Gerflor Creation 55 Clic můžete totiž pokládat i přímo na anhydridový podklad nebo na keramickou dlažbu se spárami menšími než 4 mm.

Pokládku s trochou snahy zvládne opravdu každý trochu zručnější člověk. Vinylové dílce mají speciální klipový systém na obou stranách, takže k pokládce nepotřebujete dokonce ani žádné lepidlo. Vinylová podlaha Gerflor Creation 55 Clic se pokládá plovoucím způsobem. V případě potřeby si vinylové dílce můžete pomocí nože také jednoduše zkrátit na potřebnou velikost.

Podlaha šetrná k životnímu prostředí

Pořízením vinylové podlahy Gerflor Creation 55 Clic neublížíte planetě, protože se jedná o maximálně ekologické řešení. Vinyl Gerflor obsahuje 55 % recyklovaného materiálu. A až podlaha doslouží, může se znovu použít k výrobě dalších produktů. Dílce jsou 100% recyklovatelné.

Snadná údržba

Jestli patříte mezi milovníky čistoty, vinylová podlaha Gerflor je přesně pro vás. Vinylové dílce mají na svrchní straně speciální PUR vrstvu, která se velice jednoduše udržuje. Při běžném úklidu si vystačíte s měkkým koštětem nebo s vysavačem. Při stírání se řiďte pokyny k údržbě. Některé čisticí prostředky by totiž mohly nevratně poškodit podlahu.

Vhodná volba pro podlahové topení

Tato vinylová podlaha clickjeden z nejmenších tepelných odporů v oblasti vinylových krytin, proto se dokonale hodí k instalaci na podlahové topení. Podlaha je navíc 100% vodotěsná, takže si můžete dopřát příjemné teplo od nohou i v kuchyni a v koupelně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *