Jaká dovolená bude letošní léto hitem?

Také si nedokážete odpustit každoroční letní dovolenou? Pokud je tomu skutečně tak, podívejte se společně s námi na tři tipy, které budou letošní rok hitem. První zemí je rozhodně destinace, která byla oblíbeným cílem turistů již v minulosti. Změnila se však k nepoznání a nyní o ní můžeme říci, že dokáže uspokojit i náročného cestovatele. Potěší i nízké ceny, což je jeden z hlavních důvodů, proč byste měli last minute Bulharsko vyzkoušet i vy sami. Pokud vás zajímá, jaká střediska jsou stále hitem, je třeba myslet na tradici. A to:

  • Slunečné pobřeží
  • Zlaté písky
  • Sozopol

Osvědčená klasika stále nezklame

Pokud bychom sestavili žebříček zemí, je více než jasné, co bude na dvou prvních místech. Druhou pozici bere standardně Itálie, zatímco tu první tradiční dovolená v Chorvatsku. Důvodem obliby je hned několik věcí. V první řadě cena, jelikož díky mnoha soukromým apartmánům lze získat ubytování třeba i za pár tisíc na celý pobyt. Druhým pozitivem je možnost cesty vlastním autem, díky čemuž jsme sami svým pánem. Zapomínat nesmíme ani na vyhlášené destinace, jako je třeba Brela či Split, stejně jako ostrovy Krk, Brač, nebo také Korčula. Dostat se na ně díky mostům či pravidelným trajektům není žádným problémem.

Zkuste i zemi plnou památek

Třetí lokalitou, která zaručeně zaujme, je Řecko. To má pro své cestovatele připraveno hned několik lákadel. Zklamáni nebudou jak milovníci krásných pláží, čistého moře, stejně jako třeba nádherného počasí. Země dokáže zaujmout i milovníky aktivní dovolené. Tedy každého, kdo touží poznávat zajímavé, nejenom antické památky. Pokud patříte do jedné ze zmíněných skupin, může být jednou z možností koupě dovolená s Tiptravel.cz. Proč? Jelikož si budete jisti nejenom bohatým výběrem rekreačních středisek na pevnině či ostrovech, ale i jistotou nízkých cen. Poznat zajímavá místa nikdy nebylo jednodušší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *