Jak najít ideální místo k bydlení v Praze?

Hlavní město nabízí hned několik výhod. Dostanete zde vyšší plat, budete to mít všude kousek, užijete si zajímavé kulturní akce. Není divu, že do Prahy míří stále více lidí. Sháníte zde bydlení i vy? Máme pro vás cenné rady, jak postupovat při hledání bydlení, aby výsledkem byl byt a lokalita, které vám budou vyhovovat ve všech směrech!

Lokalita je rozhodující!

Praha je rozlehlá a každá její část je něčím specifická. Největší zájem je o místa, ze kterých je to kousek k metru a do centra. Stabilně vysoký je také zájem o nové byty na periferii, mezi oblíbené městské části patří Praha 4, 5, 9 a 10. Velký zájem má jediný důsledek – byty v těchto lokalitách jsou dražší než ostatní. Naštěstí je tu jedna výjimka, je to Rezidence Topolová. Jedná se o multifunkční ubytovací zařízení, které nabízí levné ubytování v Praze bytech 1+kk nebo garsoniéře.

hautu.cz_rezidencetopolova_cz_01

Koupě i výhodný pronájem

Rezidence nabízí byty k prodeji, které jsou zařízené ve stylu infinity design, i perfektní spojení menšího prostoru a funkčního vybavení. Dále nabízí pronájem bez realitky. Výhodu je, že zaplatíte jen jednu vratnou kauci. V případě pronájmu uzavřete smlouvu na 12 měsíců s možností prodloužení. V jednom bytě mohou současně bydlet pouze 3 osoby.

hautu.cz_rezidencetopolova_cz_02

Co dál musíte řešit?

U výběru místa je třeba se zajímat o občanskou vybavenost. Je dobré, pokud se v blízkosti bydlení nachází obchody, lékaři, škola, školka a další. Spočítejte si také, jak dlouho vám bude trvat cesta do práce, jak daleko to budou mít děti do školy. Zjistěte si také informace o bezpečnosti lokality. Co se týče bytu – jsou lepší byty nové, které jsou připraveny k okamžitému nastěhování a nevyžadují žádnou počáteční investici. Pokud budete byt kupovat, doporučujeme ještě tento článek. Odborník v něm radí, na co je nutné si dát pozor při vyřizování hypotéky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *