Jak zlepšit krásu naší pleti?

Máte problémy se svou pletí? Pokud ano, poradíme vám, jak nejenom zlepšit její krásu, ale i jak zlepšit její zdraví. Začneme tím nejdůležitějším, což je pravidelná hygiena. I pleť je třeba často omývat, nejlépe čistou vodou, nebo přípravky, které jsou k tomu určené. Jedině tak ji nejenom udržíme hydratovanou, ale zároveň hravě odstraníme všechny nečistoty, které by snad mohly mít na její celkovou kvalitu vliv. Pokud tento krok nebudete podceňovat, máte napůl vyhráno.

Pleť by měla být vyhlazená

Pokud je něco, co pleti neprospívá, tak je to určitě stáří. Čím jsme starší, tím naše pleť vypadá hůře. I proti tomu lze naštěstí bojovat a zajistit, že i ta vaše může být dokonale vyhlazená. Ptáte-li se, jak na to, pomůže vám kolagen. Ten je jedinečnou látkou, bez kterého se dnes pokožka neobejde, jelikož se jedná o druh proteinu, který je přítomný v našem těle. A čím více ho naše tělo má, tím pro krásu naší pokožky lépe. Má totiž několik pozitivních účinků, kam se řadí především:

  • Snižování projevů stárnutí
  • Udržování elasticity pokožky
  • Ochrana svalových tkání

Pro pokožku jsou vhodné i různé kyseliny

Znáte ze školy, že kyseliny jsou pro naše tělo škodlivé? Otázkou zůstává, jaké konkrétně. Jsou totiž i kyseliny, které jsou pro naše tělo naopak prospěšné. Pokud se máme podívat konkrétněji, je hitem oblíbená kyselina hyaluronová. A proč ji zmiňujeme? Samozřejmě z toho důvodu, že i ta je pro naši pokožku tou nejlepší možnou volbou.  Máme-li být konkrétnější, tak i ta dokáže eliminovat projevy stárnutí, stejně jako dokáže pokožku udržovat dostatečně hydratovanou a také příjemně vláčnou. I tato látka by proto neměla v naší kosmetické skřínce zaručeně chybět. A to ať už ve formě různých krémů, tak třeba také ve formě tablet, což je ideální metoda, jak zajistit jednoduché a přitom správné dávkování každý den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *