Jak si užít výlet do Prahy a moc neutratit?

Praha je úžasné město, které si zaslouží pozornost. Jestliže nevíte, kam vyrazit na výlet, zaměřte se právě na Prahu. Nabízí všechny velkoměstské vymoženosti a k tomu navrch ještě okouzlující atmosféru časů dávno minulých. Myslíte si, že vás výlet musí přijít draho? Přesvědčíme vás o opaku!

Výhodné ubytování

Nejdříve je třeba vybrat výhodné ubytování v Praze. Je třeba vybírat podle lokality, nabízených služeb a ceny. Nutně už neplatí, že hotely v centru jsou nejdražší. Důkaz tu máme jeden. Je to Belvedere hotel Praha. Hotel má čtyři hvězdičky a nabízí 149 moderně zařízených pokojů, 5 z nich je speciálně upraveno pro osoby s handicapem a alergiky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, bonusem je wi-fi internetové připojení.

Belvedere hotel Praha najdete na adrese Milady Horákové 19 na Praze 7. Je skvělým výchozím bodem pro poznávání krás hlavního města. Nejbližší stanice metra Vltavská se nachází pouhých 5 minut chůze od hotelu. Na ubytování v centru Prahy v hotelu Belvedere ušetříte díky akcím. Pokud se ubytujete na 1 nebo 2 noci a zaplatíte předem, získáte slevu 10 %, při rezervaci a platbě předem na 3 a více nocí se můžete těšit na slevu 15 %.

hautu.cz_hotelbelvedereprague_cz_02

Šetříte na vstupném

Draze nemusíte platit ani za vstupné do historických památek. Uděláte to tak, že si pořídíte Prague card, která nabízí slevy na vstupném do mnoha zajímavých míst. Pokud máte tuto kartu, neplatíte za MHD, po dobu platnosti karty jezdíte zdarma. Musíte ji mít neustále při sobě, abyste se mohli prokázat při kontrole. Rozhodně navštivte i místa, kde za vstup neplatíte. Mezi ty patří například Ďáblovy kameny na Vyšehradě, užijte si procházku po parcích a projděte se po Malé Straně, kde na vás dýchne historie. Další tipy na výlety v Praze i blízkém okolí nabízí tato rubrika.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *