Jak na osobní rozvoj?

Osobní rozvoj vnímá každý z nás tak trochu jinak. Motivace většiny lidí však bývá stejná – touha po lepším životě. A osobní rozvoj je proces, v rámci kterého jedinec zlepšuje své dovednosti a získává zkušenosti. Ty pak uplatní v osobní nebo pracovní rovině a dosáhne vytyčených cílů.

Co je to osobní rozvoj a jakou může mít podobu?

Rozvoj osobnosti je nikdy nekončící proces. V podstatě se formujeme neustále, s každým novým zážitkem a novou situací, kterou musíme vyřešit. Zaměřme se však pojetí osobního rozvoje, co by proces učení formou nejrůznějších kurzů. Hodí se pro vás a v čem by vám mohli eventuálně pomoci?

I bez nadsázky můžeme konstatovat, že osobní rozvoj zažívá jakýsi boom. V posledních letech výrazně stoupl zájem o tematické knižní publikace, které se danou problematikou zabývají. Většinou jde o knihy světových autorů – úspěšných lidí, kteří ve svém oboru dosáhli na pomyslný vrchol.

Popularitě se těší také výše zmíněné kurzy, a to i on-line. E-learning je v mnoha ohledech výhodnější, protože umožňuje efektivní vzdělávání kdekoliv a kdykoliv.

Renomovaní odborníci na osobní rozvoj působí i v České republice

V souvislosti s e-learningem stojí za zmínku osobní rozvoj podle Libora Činky. Specialista v superpaměti, rychločtení, motivaci, informačním managementu vede tréninky pro vzdělávací společnosti a firmy. Odborník s bohatou praxí (již od roku 1992) byl zařazen do prestižní encyklopedie Who is Who a absolvoval více než 1 400 hodin výcviku v hypnoterapii, neurolingvistickém programování a systemické terapii.

Libor Činka nabízí kurzy angličtiny s hypnózou a široké spektrum dalších zajímavých vzdělávacích e-programů, díky kterým se naučíte lépe využívat paměť, snadněji studovat, a vydatně relaxovat. Ucelenou nabídku kurzů a další informace o osobním rozvoji najdete na www.cetros.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *