Jak se líbat

 1. Buďte přirození

  Hoďte stres a všechny obavy za hlavu. Ve chvíli, kdy dojde k prvnímu polibku, buďte zcela přirození. Možná to ani netušíte a máte v sobě skrytý talent. Líbání není žádná věda, takže se ho nebojte a pořádně si to vychutnejte.

 2. Nezapomeňte na svěží dech

  Ve chvíli, kdy se vaše rty setkají, je už pozdě přemýšlet nad tím, jestli máte čisté zuby a svěží dech. Proto nezapomeňte na žvýkačku, kterou ale zavčas vyplivněte.

 3. Jak navodit situaci

  Nikam nespěchejte. Navažte před polibkem oční kontakt a neuhýbejte. Topte se v jeho/jejích očích. Po dlouhém intenzivním pohledu už ta pravá chvíle přijde sama. Lehce se nakloňte a…

 4. První polibek

  Při prvním polibku nedoporučujeme ihned strkat vašemu partnerovi jazyk do pusy, začněte s něžným lehkým dotekem rtů. Nemusíte se líbat jen na ústa, zkuste i tváře nebo krk. Uvidíte, že s tím sklidíte úspěch.

 5. Zavřené, nebo otevřené oči?

  Někteří lidé oči při líbaní zavírají, jiné je mají otevřené. Neexistuje rada, co je lepší. Nechte se řídit vlastními pocity. Ze začátku vám ale pomůže oči zavřít, abyste se nerozptylovali okolím.

 6. Neslintejte

  Dejte si pozor na to, abyste neprodukovali při líbání velké množství slin. Rozhodně není žádoucí otírat si po líbání celý obličej od slin.

 7. Co s rukama

  Nedělejte rukama žádné prudké pohyby, lehce a něžně je můžete položit na tvář, krk nebo záda vaší druhé polovičky.

 8. O krok dál – Francie volá

  Pokud už vás omrzelo něžné líbání a chcete vyzkoušet onen žhavý, vášnivý francouzský polibek, tak s chutí do toho. Stačí mírně pootevřít ústa a pomalu, něžně začít jazykem pronikat do úst toho druhého. Pak se nechte vést a jemně prozkoumávejte jazykem ústa vašeho partnera. Dotkněte se jazyku, vnitřní strany tváře, horního patra nebo jemně přejíždějte po zubech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *