Jak sbalit holku | Hautu.cz
Hautu.cz (Hautu.cz)

Jak sbalit holku

16. června 2013 ·  · v rubrice Rodina a vztahy

Už dlouho pokukujete po dívce, která vám přijde naprosto neodolatelná? Rád byste se s ní dal do řeči, ale nevíte jak na to? Pokud nejsou vaše zkušenosti s randěním nijak valné a nevíte, co a jak, my vám poradíme.

 1. Na vzhledu nezáleží, ale…

  Vzhled sice není rozhodujícím kritériem pro začínající vztah, ale první dojem dělá své. Buďte upravený, noste čisté oblečení a pečujte o svůj vzhled. Žádná dívka nestojí o otrhaného ušpiněného frajírka s nudlí u nosu. Ukažte jí, že máte svůj styl a že o sebe dokážete pečovat.

 2. Sebevědomí je důležité, ale s mírou

  Než se rozhodnete dívku oslovit, musíte si věřit. Pokud budete nervózní, projeví se to i na vašem jednání. Buďte ten, kdo si je jistý svou cenou a ví, že to zvládne. Nestůjte schovaný v koutě, ale vystupte hrdě do popředí. Zároveň se ale nechovejte povýšeně a namyšleně. Prostě všeho s mírou.

 3. Přirozenost a sympatie

  Na nic si nehrajte, chovejte se přirozeně, buďte přátelský a usměvavý. Ne nadarmo se říká, že úsměvem tají ledy. A kterou dívku by nepotěšilo, když se na ní nějaký kluk hezky usměje a chová se kamarádsky mile. Nikdo nestojí o aroganci a nafoukanost.

 4. Oslovte ji

  Když už jste konečně nabral dost odvahy a sebevědomí, jděte na to. Není v tom žádná věda. Přijďte k ní, mile ji pozdravte (zapomeňte na pozdravy typu čus, nazdar atd., použijte prosté ahoj) a zeptejte se, jak se má, nebo jí řekněte, že se hezky usmívá. Uvidíte, jak zareaguje. Pokud se s vámi nebude chtít bavit, nevnucujte se – usmějte se, mile proneste „Tak nic,“ a jděte pryč. Pokud vám odpoví, máte částečně vyhráno – využijte příležitost a představte se jí.

 5. Nikam nespěchejte

  Pokud se spolu dáte do řeči, nechte tomu volný průběh a hlavně nikam nespěchejte. Povídejte si, ale netlačte na pilu. Holky nemají rády, když jsou kluci moc hrrr a jdou rychle na věc. Naslouchejte jí, projevte zájem o to, co říká – tím si ji získáte.

 6. Mějte jasné cíle

  Každá holka má ráda kluky, kteří mají jasnou představu o svém životě, kteří vědí, co chtějí a jdou si za tím. Nevymýšlejte si jen proto, abyste se zalíbil – holky si pamatují, co jste jim řekl a vy byste mohl časem narazit.

 7. Jak dál

  Pokud se první rozhovor vyvinul správným směrem, řekněte jí, že to bylo fajn a že byste si s ní rád zase někdy popovídal. Buď se domluvte, kdy a kde se potkáte, nebo tomu nechte volný průběh. Hlavně nenaléhejte! Pokud vám odsouhlasí schůzku, máte vyhráno.

TipNebuďte dotěrný – nepronásledujte ji, neběhejte za ní, nepište jí hned, jak se objeví na facebooku. Dejte tomu čas.
TipBuďte romantik. Každá holka má ráda romantiku, i když vám možná bude tvrdit opak. Nemusíte jí rozsvěcet svíčky po celé ulici, stačí, když jí třeba utrhnete kytičku při procházce, nebo jí na první schůzku donesete nějakou maličkost.
UpozorněníPřipravte se psychicky na to, že můžete být odmítnutý. Jedna prohra ale neznamená prohru na celý život.
Mohlo by vás také zajímat
Komentáře

 
© 2013-2018 www.Hautu.cz • kontakt info[a]hautu.cz