Jak sbalit holku

 1. Na vzhledu nezáleží, ale…

  Vzhled sice není rozhodujícím kritériem pro začínající vztah, ale první dojem dělá své. Buďte upravený, noste čisté oblečení a pečujte o svůj vzhled. Žádná dívka nestojí o otrhaného ušpiněného frajírka s nudlí u nosu. Ukažte jí, že máte svůj styl a že o sebe dokážete pečovat.

 2. Sebevědomí je důležité, ale s mírou

  Než se rozhodnete dívku oslovit, musíte si věřit. Pokud budete nervózní, projeví se to i na vašem jednání. Buďte ten, kdo si je jistý svou cenou a ví, že to zvládne. Nestůjte schovaný v koutě, ale vystupte hrdě do popředí. Zároveň se ale nechovejte povýšeně a namyšleně. Prostě všeho s mírou.

 3. Přirozenost a sympatie

  Na nic si nehrajte, chovejte se přirozeně, buďte přátelský a usměvavý. Ne nadarmo se říká, že úsměvem tají ledy. A kterou dívku by nepotěšilo, když se na ní nějaký kluk hezky usměje a chová se kamarádsky mile. Nikdo nestojí o aroganci a nafoukanost.

 4. Oslovte ji

  Když už jste konečně nabral dost odvahy a sebevědomí, jděte na to. Není v tom žádná věda. Přijďte k ní, mile ji pozdravte (zapomeňte na pozdravy typu čus, nazdar atd., použijte prosté ahoj) a zeptejte se, jak se má, nebo jí řekněte, že se hezky usmívá. Uvidíte, jak zareaguje. Pokud se s vámi nebude chtít bavit, nevnucujte se – usmějte se, mile proneste „Tak nic,“ a jděte pryč. Pokud vám odpoví, máte částečně vyhráno – využijte příležitost a představte se jí.

 5. Nikam nespěchejte

  Pokud se spolu dáte do řeči, nechte tomu volný průběh a hlavně nikam nespěchejte. Povídejte si, ale netlačte na pilu. Holky nemají rády, když jsou kluci moc hrrr a jdou rychle na věc. Naslouchejte jí, projevte zájem o to, co říká – tím si ji získáte.

 6. Mějte jasné cíle

  Každá holka má ráda kluky, kteří mají jasnou představu o svém životě, kteří vědí, co chtějí a jdou si za tím. Nevymýšlejte si jen proto, abyste se zalíbil – holky si pamatují, co jste jim řekl a vy byste mohl časem narazit.

 7. Jak dál

  Pokud se první rozhovor vyvinul správným směrem, řekněte jí, že to bylo fajn a že byste si s ní rád zase někdy popovídal. Buď se domluvte, kdy a kde se potkáte, nebo tomu nechte volný průběh. Hlavně nenaléhejte! Pokud vám odsouhlasí schůzku, máte vyhráno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *