Jak naplánovat klíčové setkání se zahraničními partnery?

Reprezentativní prostory, připravené přesně na míru potřebám firmy, která chce prorazit i na evropské trhy. Jinak řečeno, pokud chcete navázat spolupráci, musíte umět zaujmout hned na první pohled. Když si vyberete pro setkání odpovídající místo, rozhodně půjde o velké plus. Jednání pak bude snadnější a šance na úspěch vyšší, to je zcela nesporné. A když jde o klíčový podnik, je třeba jej podpořit vší svou silou a rozhodností.

Předem připravený plán je zárukou dobrého výsledku

Pokud se chystáte na pořádání konference v Praze, je třeba vše plánovat už týdny – ale ještě lépe měsíce dopředu. Mělo by jít o místo, které nabízí dobrou dopravní dostupnost po všech stránkách, ať už hosté plánují přijet vlakem nebo vlastním autem.

Komfort je totiž nadevše a má velký podíl na výsledném hodnocení celé akce. Může být relativně malá, ale připraveno je místo i pro desítky hostí, kteří se pak mohou obratem ubytovat v hotelu, a není nutné, aby po skončení celé akce ještě někam jeli.

Hotel na Letné přináší veškerý komfort, který by se dal v takové situaci očekávat, poslouží tedy svému účelu více než dobře.

Malý salonek nebo velký a otevřený sál

Variant je zde poměrně dost, můžete pořádat komorní akci, ale i událost s poměrně velkým počtem hostů. Zázemí hotelu nabídne i kadeřnictví, thajskou masáž, lobby bar, restauraci, možnost parkování a mnoho dalšího, o všechny důležité věci spojené s komfortem hostů je tedy zcela postaráno.

Může jít o seminář, konferenci, školení nebo i nějakou oslavu, spojenou s tancem a veselím. Vyřízení je jednoduché, stačí vyplnit úvodní online kontaktní formulář a poté už bude celá akce věcí domluvy, kdy si upřesníte všechny důležité detaily. A kam vzít pozvanou návštěvu další den? Nabízí se například Trojský zámek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *