Proč žít v nové rezidenci?

Chcete bydlet v novém? Vybíráte byt a nevíte se rady s nespočtem developerů a nabídek nemovitostí? Ztrácíte se v realitní hantýrce a máte těžkou hlavu z toho, že vyberete špatně? Nezoufejte, prototyp pro moderní bydlení v rezidenci existuje.

Nové byty v Praze jsou žádaným zbožím. Poptávka po bytech v novostavbách stále sílí a spolu s ní i nároky na standard. V popředí zájmu jsou rezidence s atypicky architektonickým řešením domů, v nichž je důraz kladem na soukromí obyvatel a jejich snadný přístup ke světlu a exteriérovým doplňkům, jako jsou zahrádky, lodžie a balkony. Lidově řečeno, jde o princip, aby si lidé nehleděli do oken a měli dostatek světla, prostoru a individuální identity v každé bytové jednotce.

Metropolitní domy táhnou

Architektům se takové dílo podařilo na Vackově. Byty na prodej v Praze na Žižkově jsou dokonalým ztvárněním stavební a designové důmyslnosti a souladu. V pěti objektech vyrostlo 342 bytů o velikosti 1-5+kk, které jsou umístěny v asymetricky řešených domech s maximálně dvanáctipodlažními budovami, které nevytváří jednolitou uliční hmotu.

Díky tomu vznikají nejen metropolitní byty s balkony a lodžiemi, ale také prostorná zákoutí, umístěná mezi jednotlivými objekty, kde své místo naleznou přízemní byty se zahrádkami. Tento koncept odpovídá nejmodernějším normám a nadstandardům.

Jak se stát majitelem?

Stát se majitelem takového bytu můžete i vy. Stačí si prohlédnout katalog bytů, který je v rámci projektu prezentován na webovém rozhraní. Každý potenciální zájemce si může prohlédnout půdorys jednotlivého domu i podlaží, vybrat si konkrétní byt a zjistit i jeho cenu. Zároveň se dozví i takové technikálie, jako je přítomnost garáže, sklepa, kóje nebo rozložení světových stran. Vyčerpávající informace na jeden klik.

Prodej bytů na Vackově nabízí svým budoucím majitelům i exkluzivní podmínky financování. Prostřednictvím hypotéky jsou k dispozici: nejnižší dosažitelné úrokové sazby, nulové poplatky za zpracování hypotéky, znalecký posudek zhotovený na náklady banky a nulové administrativní náklady spojené s přípravou hypotéky.

V této chvíli už nic nebrání tomu, abyste se i vy zařadili do fronty na „žižkovské štěstí“. Život na prestižní adrese je vaší devízou do budoucnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *