Přemýšlíte o zvětšení rtů? Vyzkoušejte výplně kyselinou hyaluronovou

Rty jsou jedním z nejsvůdnějších částí obličeje a zejména muži se při prvním setkání se ženou zaměřují na to, jak vypadají její rty. Pokud vás trápí úzké nebo špatně tvarované rty a uvažujete nad jejich úpravou, představíme vám metodu zvětšení rtů výplněmi kyselinou hyaluronovou.

Pokud chcete mít úsměv jako hollywoodská hvězda, ale vaše rty jsou úzké nebo nesouměrně tvarované, je pro vás jednou z možností, jak získat krásné rty, jejich modelace. Na klinice estetické, žilní a miniinvazivní plastické chirurgie BcD Clinic provádí zvětšení rtů zkušení lékaři, kteří využívají k zvětšení a tvarování rtů výplně tvořené kyselinou hyaluronovou. Pokud byste se o klinice chtěli dozvědět více, můžete se podívat na jejich webové stránky, které najdete pod odkazem zde. Nyní ale zpět k modelaci a zvětšení rtů pomocí kyseliny hyaluronové.

S čím dokáže kyselina hyaluronová pomoci

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, proto je její aplikace bezpečná. Při modelaci a zvětšení rtů jde o běžně používanou látku.

Při aplikaci kyseliny hyaluronové dochází ke:

  • zvětšení objemu rtů,
  • vyrovnání asymetrie rtů,
  • zpevnění kontur,
  • pozvednutí klesajících koutků,
  • odstranění vrásek vyskytujících se nad horním rtem.

Více o kyselině hyaluronové se dočtete například na stránkách wikipedie zde.

Jak probíhá zákrok a jak dlouho modelace rtů vydrží

Kyselina hyaluronová se do rtů aplikuje pomocí vpichů tenkou jehličkou. Zákrok může být lehce nepříjemný, a proto se využívá lokální anestezie znecitlivujícím krémem. Lékař vždy určí adekvátní množství výplně tak, aby rty vypadaly přirozeně.

Výsledek aplikace je viditelný okamžitě. Rty budou po zákroku několik dní oteklé. Pro zmenšení otoku je vhodné oblast rtů ledovat. Vše by mělo ale nejdéle do týdne odeznít. Výplně kyselinou hyaluronovou mají účinek 6-12 měsíců. Rychlost vstřebávání výplně záleží na způsobu aplikace, na vašem životním stylu, na rychlosti vašeho metabolismu i na mimice obličeje, proto se nedá dopředu odhadnout, jak dlouho vám zvětšení rtů vydrží. Zákrok se dá v případě zájmu kdykoli opakovat. Další užitečné informace o modelaci a zvětšení rtů pomocí kyseliny hyaluronové se dozvíte na stránkách kliniky BcD Clinic, konkrétně pak na této stránce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *