Nový rodinný vůz od Škodovky? Jaký vám bude vyhovovat?

Chcete si pořídit nový rodinný vůz a hledáte, jaký automobil vám bude nejvíce vyhovovat? Nejprodávanější tuzemskou značkou je již dlouhodobě a s drtivou převahou Škoda. Ne snad proto, že by Češi byli národem patriotů, ale proto, že Škoda nabízí poměrně vysoký komfort, dobré jízdní vlastnosti a technologie ve vozech za příjemnou cenu. Zejména pak u nejnovějších modelů je to vidět nejvíce. Jaký vůz od Škodovky bude vyhovovat vám?

Fabie – dlouhodobě jedna z nejoblíbenějších

Už několik let se na špici v oblibě konkrétních modelů drží Škoda Fabia. Velikostí, tvarem i celkovým pojetím vozu a vybavením je ideálním řešením pro velké procento českých rodin. Velkým otazníkem bylo, jak se ujme nová verze Fabií u veřejnosti. Charakteristickým rysem předchozích modelů byly oblé tvary a zakulacené linie. Nová Škoda Fabia ale vsadila na ostré linie. I dynamičtější pojetí ale nic neubralo na oblibě Fabií a stále patří k nejvyhledávanějším druhům.

Fabia Combi – prostornější a pohodlnější

Změnami logicky prošel i model Fabia Combi. Nová Fabia Combi také vsadila na ostré linie, snapchat online login ale vůz byl celkově upraven tak, aby poskytoval maximální komfort celé rodině. Snahou vývojářů a konstruktérů bylo, aby se nová Fabia Combi stala ideálem českého rodinného vozu. Nutno říci, že se snaha vyplatila. Zavazadlový prostor o velikosti 525 litrů, panoramatické střešní okno, více prostoru pro všechny cestující, nízká spotřeba, nízká úroveň emisí. To jsou jen základní výhody tohoto modelu.

Superb Combi pro milovníky maximálního komfortu

Pokud chcete, aby váš nový vůz splňoval ta nejnáročnější kritéria na komfort, pohodlí a výbavu, správnou volbou bude nová Škoda Superb Combi. Podle konstruktérů a vývojářů je nová Škoda Superb tím nejlepším automobilem, který kdy opustil bránu mladoboleslavské automobilky. Komfort, vzhled i výbava jsou na nejvyšší úrovni a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. A pozor. Superb již v roce 2020 představí Superb také jako elektromobil. Více čtěte ZDE.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *