Lék na stres za pár drobných. Funguje spolehlivě

Kolikrát za den máte čas na to, abyste zklidnili dech a osvěžili mysl? Nikdy? Pak se vystavujete velkému napětí a vaše tělo vám brzy odpoví zdravotními potížemi. K odpočinku nepotřebujete dlouhou dovolenou nebo vyčerpávající sportovní aktivitu. Někdy stačí jen málo. Třeba chvíli malovat. Jsou tu omalovánky pro dospělé.

Nebezpečná nervozita všedních dní

Stres je slovo skloňované ve všech pádech a stojí i za vznikem celé řady závažných zdravotních obtíží. Právě proto bychom měli proti stresu bojovat každý den a osvojit si techniky, jak udržet mysl v dobré kondici a tělo uchránit před neduhy. Skvělým pomocníkem jsou omalovánky proti stresu.

Kolikrát kreslíte zcela bezděčně na okraj papíru nejrůznější obrazce? To si vaše mysl sama říká o uvolnění. Mozek potřebuje zaměstnat aktivitou co rozvíjí tvořivost a navozuje pocit klidu. Chcete malovat.

Jak pomáhají omalovánky pro dospělé

Antistresové omalovánky vás nutí dodržet přesně stanovené kruhové linie. Pomáhají vám se soustředěním a ukazují vám přesný řád. Mozek zapojí kreativní centrum a vy cítíte zklidnění. Nad hotovým obrázkem se rozzáříte, kombinace barev a geometrických tvarů je přímo skvostná.

Omalovánky s mandalou vám budou dělat radost znovu a znovu. Některé budou tak krásné, že si je zarámujete a budete se k nim vracet pohledem několikrát za den.

Omalovánky jsou skvělým antidepresivem. S barvami před sebou nemůžete být nervózní.

Relaxační kresba

S různými formami arteterapie se setkáváme u léčby veškerých úzkostných stavů. Malba uklidňuje naši mysl a pomáhá soustředění. Rozvíjí kreativitu a navozuje pocit harmonie a uvolnění. Bohužel ne každý je nadaný natolik, aby mohl vzít do rukou olejové barvy a na plátno přenesl vázu květin se všemi detaily.

Proto jsou tu omalovánky pro dospělé, které vás nenutí k technicky složité tvorbě. Jen se uvolněte a kombinujte barvy tak, jak vám napovídá vaše mysl. Mandala vás sama provede. Podle ní snadno poznáte, jakou máte náladu a s jasnými barvami všechny chmury rychle odplavíte.

Tajemná mandala stará tisíce let

Výrazem mandala se označuje kruh nebo oblouk. Dnes si pod tímto výrazem představíme čarokrásné obrazce plné barev a pravidelných geometrických vzorů.

Mandaly jsou staré tisíce let. Jsou symbolem harmonie, ctí vnitřní řád a zklidní naši mysl.

Potěšte blízké originálním dárkem

Antistresové omalovánky jsou perfektním dárkem pro vaše blízké i pro známé nebo kolegy v práci. Pořídíte je za pár drobných, přitom se jedná o velmi milý a osobní dárek, kdy dáváte najevo, že vám záleží na zdraví a pohodě obdarovaných.

Jsou perfektním dárkem pod stromeček, protože na Vánoce potřebujeme kromě velkých dárků i celou řadu maličkostí jen tak, pro radost. Už jste vybrali omalovánky sobě a vašim blízkým?

Autor: Poznani-knihy.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *