Kouření v restauracích je stále možné. S e-cigaretou a clearomizéry Joyetech

2017 mimo jiné vstoupí do historie jako první rok, kdy se z českých hospod a restaurací vytratily tabákové cigarety. Protikuřácký zákon je realitou, třebaže se s ním dodnes mnoho kuřáků (a nejen nich) nesmířilo.

Pro ně nyní existují dvě možnosti. Buďto mohou vést nekončící diskuze a argumentace na téma osobní svobody, nebo mohou hledat cesty, jak se na novou situaci adaptovat. Totiž, stále existují způsoby, jak si užít bafání dýmu nad půllitrem piva, aniž by bylo nutné porušit zákon. Řešením je e-cigareta. Té se protikuřácký zákon netýká.

Zvykání si na kouření elektronické cigarety je celé jen o počátečním kroku. Je třeba překonat nedůvěru a předsudky. Mnoho kuřáků si myslí, že plastová trubička nemůže být nikdy lepší než klasická tabáková cigareta. Ale je to pravda?

Mluvíme-li například o složení, u elektronické cigarety si vychutnáte čistý nikotin. Klasické cigarety kromě něj obsahují další substance – dehet a oxid uhelnatý. Tyto látky jsou agresivní a jedovaté. Chuti cigaret, které zbožňovali naši předkové před sto lety, se jistě blíží více elektronická cigareta.

Bohatou páru vykouzlí jak tabáková, tak i elektronická cigareta. U e-cigarety hustý dým vykouzlí praktický clearomizér, který pracuje tak, že e-liquid (kapalnou složku s bohatým obsahem nikotinu) přivádí do žhavicí hlavy. Tento dým je ale prost jakéhokoli štiplavého zápachu. Navíc má příjemný HIT (vysvětlivka: HIT nebo také throat hit je princip dokonalého potáhnutí, kdy nám cigareta dá po vdechnutí páry z cigarety lehké šťouchnutí. U nekvalitních cigaret má HIT podobu tvrdého kopance, který kuřáka nutí rozkašlat se).

Třetí dobrou vlastností e-cigarety je skutečnost, že je to stylovka. Bílooranžové trubičky známé po celá desetiletí střídají designové cigarety s barevnými clearomizéry. Clearomizéry Joyetech se závitem pro našroubování na baterii a kvalitním e-liquidem se žhavicí spirálkou jsou vkusnou výbavou každého náročného kuřáka.

Učiňte první krok. Vyzkoušejte kvalitní e-cigarety a clearomizéry Joyetech a vraťte se k oblíbenému kouření v restauraci nebo v kavárně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *