Jedete do zahraničí? Nezapomínejte na cestovní pojistku

Vyrazit do zahraničí dnes není nic těžkého. Doslova můžeme říci, že je jedno, zda pojedete autem, autobusem, nebo letadlem. Na jednu věc byste ale zapomínat neměli. Tou věcí je zcela určitě cestovní pojištění do zahraničí. Tedy pojistka, která sice není povinná, ale rozhodně nám může ušetřit mnoho starostí, stejně jako i finančních výdajů. A když mluvíme o penězích, není žádným problémem si sjednat nejlevnější cestovní pojištění a mít tak jistotu, že plnohodnotná ochrana bude stát skutečně jenom pár korun. Ano, je pravdou, že cestovní pojištění do EU nemusí být dražší.

Proč pojistku mít?

Podívejme se společně i na důvody, proč je dobré danou pojistku vlastně mít sjednanou. Odpověď na tuto otázku je více než jasná a je spojena s tím, že získáme finanční ochranu. Díky tomu, že máme cestovní pojištění mimo EU i do EU máme jistotu toho, že jsou v první řadě propláceny všechny léčebné výlohy, které se mohou objevit. Získáme tak zahraniční zdravotní péči zcela zdarma.

Titulní obrázek 5

To ale není jediná varianta, které může pojistka nabídnout. Je jedno, zda ji získáme na pobočce, nebo si sjednáme cestovní pojištění online. V obou případech můžeme získat třeba i pojistku našich zavazadel, stejně jako není problém rozšířit ochranu i na naši odpovědnost. Obojí se hodí, ať už jedeme k moři, nebo hledáme kvalitní cestovní pojištění na hory. Třeba i do zemí, jako je Slovensko.

Kde si ochranu sjednat?

Co jasně dominuje, to je internet. Zde doporučujeme web Porovnej24.cz, který je volbou, se kterou chybu zaručeně neuděláte. A to z toho důvodu, že máte možnost sestavit si pojistku dle svého. Stačí využít srovnání cestovního pojištění a nadefinovat si nejenom rozsah ochrany, ale zjistit i ceny a následně vybrat tu nejvýhodnější na trhu. Skvělá možnost, jak získat nejlevnější cestovní pojištění online, během několika málo minut. A to vše samozřejmě z pohodlí domova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *