Andělské karty – propojení s anděly

V současné nelehké, uspěchané době plného stresu a vypětí, řeší každý člověk nějaké trápení, bolest nebo problém. Záleží na každém jedinci, jak se k dané situaci postaví. Někdo aktivně bojuje, někdo vyhledá pomoc u odborníka a další hledá pomoc (znamení) mimo lidskou mysl a chápání.

Dnes se vydáme zcela jinou cestou a formou pomoci. Pro někoho možná sci – fi, pro někoho forma nebeské pomoci a určitá záchrana, která přichází vždy na požádání. Řeč je o ANDĚLSKÝCH KARTÁCH a ANDĚLSKÉ VĚŠTBĚ.

Jaký význam mají andělské karty, a s čím nám mohou pomoci?

Význam andělských karet

Andělské karty jsou jakýsi ,,zprostředkovatel“ mezi člověkem a andělem. Dopomáhají k určité formě komunikace s anděly. Každá lidská bytost má svého anděla, strážného anděla, který dohlíží a je připraven kdykoli pomoci. Jak si říci o radu, a jak komunikovat se svým andělem? Jednou z možností mohou být právě andělské karty.

Andělské karty neslouží přímo k věštění budoucnosti, nýbrž jako určité sdělení, které nám chtějí andělé předat. Jedná se o karty pozitivní, tzn. žádné špatné a negativní informace se z nich nedozvíte.

Nejčastější roviny, ve kterých žádáme o pomoc a radu:

  • zdraví: ať už jednotlivce nebo rodiny
  • rodinné, milostné vztahy
  • zaměstnání
  • finanční a hmotná rovina
  • osobní a duchovní růst

Legenda praví..

Staré legendy praví a přisuzují prvotní věštění z karet, jako takových, starověkému Egyptu. Zde se původně ,,věštilo“ s pomocí obrázků jednotlivých symbolů (jednalo se o tzv. Thovovu knihu). Tyto symboly se později začaly malovat na karty, a tím byl položen základ TAROTU.

Postupem času vznikaly různé druhy karet pro věštění, jako např. Cikánské karty, Kipper, kanastové, atd.

Výklad andělských karet – jak na to?

Možností, jak vykládat andělské karty je nespočet. Záleží pouze jen a jen na vás, jakou formu si vyberete. Andělům můžete položit otázky obecné i konkrétní.

  1. Výklad jedné karty

První možností, zároveň nejjednodušší, je výklad z jedné karty. Dobře si promyslete otázku, která vás trápí, zajímá a myslete na ni. Karty zamíchejte a rozprostřete před sebou. Poté vytáhněte z balíčku jednu kartu. Každá jednotlivá karta má svůj vlastní význam. Pokud si nejste jisti, co znamená, nakoukněte do příručky, ve které je vše obsaženo.

  1. Výklad třech karet

Myslete na otázku, která vás trápí nebo zajímá a vytáhněte tři karty.

První karta: zobrazuje minulost

Druhá karta: zobrazuje přítomný čas

Třetí karta: zobrazuje blízkou přítomnost

Možný výklad andělských karet

Sebeúcta, hudba nebo odpověď. Co znamenají tyto andělské karty?

Sebeúcta:

– pokud si vytáhnete právě tuto kartu, říká o vás: jste silná a kouzelná bytost, která se dokáže povznést nad případné chyby a nedostatky

Odpověď:

– trápí vás spoustu otázek, které nebyly vyřčeny, je na čase, abyste se připravili – andělé vám brzy odpoví na vaše často kladené otázky

Patroni:

– obklopuje vás síla a pozitivní energie, kterou sice nevnímáte, ale přesto dokáže ovlivnit vaše činy

Hudba:

– vyhledávejte skladby, hudbu, která ve vás probudí vzpomínky na situace, které jste zažili nebo lidi, které jste potkali

Andělské karty na TAROT?

Ano, i takto se dají využít andělské karty. Vzhledem k tomu, že jsou andělské karty pozitivní, vlídné a milé, nečekají na vás bolestivé a smutné odpovědi.

Velký výběr andělských i tarotových karet včetně potřebné literatury najdete na stránkách www.poznani-knihy.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *