6 tipů na praktické vánoční dárky do domácnosti

Přemýšlíte nad vánočními dárky? Darujte letos takové, které rozhodně nezůstanou ve skříni, ale ušetří obdarovanému drahocenný čas, zpříjemní mu vaření nebo se stanou ozdobou každé domácnosti.

Přinášíme vám 6 tipů na praktické vánoční dárky, které seženete v Domácích potřebách Franta – domacipotreby-franta.cz. Najdete tu samozřejmě i další praktické pomocníky do domácnosti a můžete se nechat inspirovat vánoční nabídkou.

TIP 1: Sady nádobí

Nové kvalitní hrnce nebo pánev se hodí vždycky. Ještě víc se ale obdarovanému bude hodit sada nádobí, která obsahuje hned několik hrnců a pánví. Sada nádobí Tefal Ingenio vyniká nejen svým materiálem, ale také bezpečnou patentovanou odnímatelnou rukojetí, kterou můžete používat na každou z nádob. Rukojeť unese až 10 kg.

TIP 2: Tlakové hrnce

Kdo by nechtěl mít uvařené maso nebo třeba guláš během chvilky? Skvělým pomocníkem v kuchyni a také skvělým tipem na dárek je tlakový hrnec. Nerezový tlakový hrnec PROFI české značky Orion je opatřený třetím silikonovým ventilem, který má funkci pojistky, takže je zcela bezpečný. Hrnec má objem 5 litrů.

TIP 3: Šunkovar

Je dobrý tip na dárek jídlo? Rozhodně. Ještě lepším tipem je však nádobí, díky kterému si může obdarovaný své oblíbené jídlo připravit doma. Nerezový šunkovar s teploměrem od značky Orion umožňuje vaření domácí šunky, které šunky z obchodů nemůžou konkurovat. Nádoba je uzpůsobena pro vaření zhruba 1 až 1,2 kg masa.

Přečtěte si potom také naše Tipy na vánoční pečení

TIP 4: Andělské zvonění

Vzpomínáte s úsměvem na rtech na dětství a magické Vánoce? Vyvolejte i v obdarovaném ty nejkrásnější vzpomínky díky andělskému zvonění ryze české výroby. Tato nádherná dekorace se čtyřmi svíčkami se točí a jemně cinká.

TIP 5: Vysavač oken

Jen málokdo rád umývá okna. S vysavačem oken je však možné tuto činnost zvládnout raz dva. Díky vysavači oken značky Leifheit s elektrickým odsáváním vody darujete obdarovanému nejen praktického pomocníka, ale také hodiny volného času.

TIP 6: Mop

Vytírání podlahy za rok zabere spoustu hodin. Podlahu je však možné vytřít mnohem rychleji a efektivněji, když máte po ruce správný mop. Potěšte své blízké podlahovým mopem Leifheit PICOBELLO XL Micro Duo.

Další tipy na užitečné dárky najdete v našem článku ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *