Padají vám vlasy? Víme, jak obnovit jejich vzhled

Je mnoho důvodů, proč lidem padají vlasy. Když se podíváme na hlavní příčiny, může se jednat třeba o stres, stejně jako může být důvodem také špatná životospráva, ale může to být i vliv prostředí, nebo dědičnost. I proto je lidí s problémy stále více. A jak zajistit, aby účes opět vypadal dokonale? Podívejte se s námi.

Zkuste transplantaci

Začneme hned tím řešením, které lze aktuálně označit jako to nejmodernější, které dnes existuje. Je to právě transplantace vlasů, o které se v posledních letech často mluví. Jak vše funguje? Z hlediska realizace to není zase až tak nic složitého. Reálně dojde k tomu, že jsou zájemci nastřeleny nové vlasy a čeká se na to, zda se ujmou. Pokud se máme podívat ještě na několik důležitých informací, je třeba vědět, že:

  • Zákrok probíhá v lokální anestezii
  • Zákrok stojí desítky tisíc
  • Zákrok se provádí pomocí speciálních implantátorů

Pomoci může i zhušťovač

O co se jedná v tomto případě? O pomoc, která je velmi rychlá a která je také velmi jednoduchá. A říci musíme i to, že je cenově dostupná. Zkuste nový zahušťovač vlasů a můžete se přesvědčit sami. Co si pod ním představit? Jedná se o sprej, který aplikujete do vašich vlasů. Ten opticky zajistí, že vám vlasy zajímavým způsobem zhoustnou. Jedná se o postup, který doporučujeme využít ve chvíli, kdy potřebujete mít husté vlasy hned, ne za týdny, nebo měsíce.

Podpořte jejich růst

Třetí možnost je spojena s podporou jejich růstu. Na to lze jít různými cestami. Osvědčené jsou různé přípravky, pomocí kterých stimulujete vlasovou pokožku a tak podpoříte samotnou rychlost jejich růstu. Stejně tak byste neměli zapomínat ani na vyživování vlasů. Jejich růst lze podpořit i dodávkou vitamínů a dalších látek. A je jedno, zda se vezmou z doplňků stravy, nebo budou získávány z potravin, hlavně z ovoce a zeleniny, ale i jiného jídla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *